O nás

Dnes je mnoho civilizačních chorob způsobených především stresem, jako je neklid, žaludeční nevolnosti, podrážděnost, nespavost, pocit vyčerpanosti, škubání svaly a mnoho dalších.

Kanabinoidy CBD, CBG a CBN působí na uklidnění nervového systému a podle slov prof. Hanuše dávají buňkám pocit štěstí. Jejich účinek je individuální, protože závisí na našich přirozených receptorech, vnitřních přijímačích, odborně „endokanabinoidech“ a naší citlivosti.

Při vývoji a ve výrobě spolupracujeme se špičkovými laboratořemi a výzkumnými ústavy v ČR, Holandsku a Izraeli.

Naše výroba zachovává v produktech všechny potřebné účinné látky, širší spektrum kanabinoidů, ale také pro náš organismus důležité terpeny a flavonoidy. Proto můžeme naše produkty nazývat „Full spectrum“. Bez obsahu THC, resp. v povoleném množství do 0,2%, to znamená, že nemají omamné účinky.

Užívejte produkty nejprve v menších dávkách a sledujte jejich působení. Způsob užívání je popsán při produktech.

Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat.

Výroba

Náš způsob výroby zachovává v produktech všechny potřebné účinné látky, širší spektrum kanabinoidů, ale také pro náš organismus důležité terpeny a flavonoidy. Proto můžeme naše produkty nazývat „Full spectrum“. Obsah THC (omamané látky) v maximálně povoleném množství do 0,2%.

Naše konopí pochází z organického zemědělství v EU. Zpracovávání olejů probíhá v Nizozemsku a na Slovensku v akreditovaných laboratořích. Analýzy si necháme dělat i v nezávislých expertních laboratořích.

  • QES Cert. (Systém managementu jakosti pro předmět činnosti: Výroba a služby společnosti, pasivní vzorkování, eliminaci POPs (persistentních organických polutantů), konzultační činnosti a výroba konopných výrobků. ČSN: EN ISO 9001: 2016
  • Schválené Ministerstvem zdravotnictví ČR rozhodnutím o povolení k Zacházení s konopnými látkami §4 zák. Č. 167/1998 Sb..
  • Certifikováno SÚKL certifikátem SVP pro výrobce (Certificate of GMP Compliance of a manufacturer).
  • Laboratoř sleduje čistotu zpracovaného materiálu tak, aby produkty byly bez nežádoucích patogenů (mikrobů), těžkých kovů a škodlivých chemikálií.
  • Rovněž spolupracujeme a konzultujeme s předním světovým Ústavom a laboratoří Lumír LAB v Jerusalem Biotechnology Park, Hebrew University – Hadassah, Jerusalem – Israel, vedenou uznávaným Prof. Lumír Ondřejem Hanušem.

Alexej Murín, jednatel společnosti